TM "Dr. Wełna" przedstawia towary dla polskich nabywców

TM "Dr. Wełna" przedstawia towary dla polskich nabywców

Od teraz na polskim rynku pojawiła się jakościowa produkcja od TM "Dr. Wełna". Najlepsze wyroby z owczej i wielbłądziej wełny są dostępne dla polskich nabywców za atrakcyjną ceną.

W asortymencie kompanii lecznicze paski, nakolanniki, ciepłe domowe obuwie, wygodne kamizelki i wiele innej produkcji, która będzie ogrzewać i leczyć Wasze ciało. Bóle w plecach, problemy z ciśnieniem krwi, zapalenia, alergia? Nie problem! Wełna zdolna walczyć ze wszystkimi chorobami.

Jeszcze od czasów starożytnych nasi przodkowie wykorzystywali owczą wełnę do produkcji odzieży i innych towarów dla domu. Oni znali, że wełna posiada korzystnymi leczniczymi właściwościami. Dlatego cenili i strzegły zwierzęta, z których wydobywali wełnu.

Wszystkie towary, które dostępne w katalogach TM Dr. Wełna, produkują się doświadczonymi majstrami, którzy wykorzystują tylko jakościowe naturalne materiały i ekologiczny czysty surowiec, który rzeczywiście posiada leczniczymi właściwościami.

TM "Dr. Wełna" proponuje polskim nabywcom maksymalną jakość za minimalnymi cenami.

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 

Inne aktualności przedsiębiorstwa

 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

TM "Dr. Wełna" przedstawia towary dla polskich nabywców
października 17, 2016 12:00 p.m.

Od teraz na polskim rynku pojawiła się jakościowa produkcja od TM "Dr. Wełna". Najlepsze wyroby z owczej i wielbłądziej wełny są dostępne dla polskich nabywców za atrakcyjną ceną. W asortymencie kompanii lecznicze paski…

 
Ekskluzywne rzeczy z sierści dostępne klientom z Polski
lipca 08, 2015 3:00 p.m.

Sklep internetowy „Dr. Wełna", ukraiński producent wełnianych rzeczy, zaczyna swoje działanie na polskim rynku. Produkcja naszej kompanii charakteryzuje się wysoką jakością. Doświadczeni fachowcy dobierają dla wyrobów ekologiczny…

 
 

Kontakty

Dr. Wełna Sp. z o.o.
(główne biuro)

03142, Ukraina, Kijowska, Sp. z o.o. "Dr. Wełna", Kijów, dom 10
  • +38 (050) 486 60 XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create